FASÁDY

Fasády a zateplenia pre váš dom, byt.

Pre svojich klientov poskytujeme komplexné služby, poradenstvo, financovanie a stavebnú realizáciu. Pri práci využívame rokmi získané skúsenosti z oblasti stavebníctva a prvotriedne materiály s dôrazom na kvalitu. Produkty používané pri stavbe sú spoľahlivé a certifikované. Našou zásadou je držať krok s trendmi v oblasti stavebníctva a prinášať tak stále funkčné novinky. 

Zastrešíme pre vás celý proces od projektovej dokumentácie, vybavenia stavebného povolenia, úveru až po samotnú realizáciu.

Navyše sme pre vás rozšírili ponuku našich služieb v oblasti čistenia fasád. Čistením odstránime machy, riasy, plesne i grafity.

Prinavráťte vášmu domovu zašlý lesk bez náročných rekonštrukcií.

Sedem krokov k zdravej a čistej fasáde vášho domova:

 1. dezinfekcia a odstránenie nečistôt
 2. oplach tlakom vody
 3. vysušenie
 4. príprava podkladu penetráciou a aplikácia nových farieb
 5. aplikovanie NANO ochrannej vrstvy (ochrana proti znečisteniu)
 6. upratanie staveniska a likvidácia odpadu

 

Garancia 8 rokov funkčnosti povrchu.

Kontaktovať

Strechy a zvýšenie tepelnej ochrany strešného plášťa.

Nepriaznivé poveternostné podmienky spôsobujú na strechách menšie aj väčšie poškodenia, ktoré majú za následok zatekanie, trhliny, plesne a iné komplikácie, ktoré pozná snáď každý z nás.
Pred tým než začneme, zamerajme sa na prieskum, ktorý nám prinesie komplexný pohľad na súčasný stav strešnej krytiny. Z výsledku vypracujeme pre vás komplexný návrh pre obnovu, rekonštrukciu strešnej krytiny, ktorá bude spĺňať prísne technické normy a správne technologické postupy.
Obráťte sa na nás, postaráme sa o celý proces realizácie obnovy s dôrazom na použité technológie a postupy, tepelno-technické a statické aspekty.

Odkladanie zateplenia objektu navyšuje prevádzkové náklady.

Kontaktovať

STRECHY
IZOLÁCIE

Hydroizolácie striech, odvetranie, tepelno-technické a statické posudky.

Zlý technický stav strechy súvisí s nesplnenou potrebou komplexného riešenia strešných plášťov. Problémy strešných krytín vznikajú v dôsledku vyčerpania životnosti materiálu, zlých stavebných postupov, zle umiestnených konštrukcií na streche, koróziou otvorou, preťažením strešnej konštrukcie a iné.
Pri rekonštrukcií strechy treba dbať na výmenu zberačov zrážkovej vody, odtokových a odkvapových rúr, sfunkčnenie vetracích kanálikov a šácht.

Želáte si vypracovať posudok kvality strešnej krytiny? Obráťte sa na nás.

Kontaktovať

Hliníkové okná všetkých rozmerov.

Realizujeme montáž hliníkových okien. Nami osadené okná spĺňajú certifikát kvality a spĺňajú základné technické parametre. Kvalitné okno zadrží až 40% celkového tepla.

Kontaktovať

HL. OKNÁ
BALKÓNY

Lodžie a balkóny.

Obnova balkónov a lodžií, postaráme sa o spracovanie podkladov, pomocou ktorých sa nám podarí vyhodnotiť súčasný technický stav a príčinu poruchy zlého tesnenia a zatekania.
Získané údaje zapracujeme do návrhu opravy, prípadne zateplenia tepelným izolantom.

Pre našich klientov poskytujeme aj inštaláciu nových balkónov a lodžii vďaka čomu tak zatraktívnite vaše bývanie. Neváhajte nás kontaktovať, radi vám poradíme.

Kontaktovať

PVC okná.

Okno má na budove dôležitú úlohu, preto je dôležité klásť dôraz na jeho kvalitu. Spolupracujeme s dodávateľmi Slovaktual, Inkon, Aluplast.

Výhody plastových okien:

 1. tepelno-izolačné
 2. zvuková izolácia
 3. otváranie, polohovateľnosť, vetranie
 4. estetický vzhľad
 5. životnosť
 6. jednoduchá údržba

Zabráňte úniku tepla pomocou kvalitných okien a šetrite tak vašu peňaženku.

Kontaktovať

OKNÁ PVC